AKPINAR

Vizyon ve Misyon

Misyonumuz; 
ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi, dinamik ve etkin bir takımla inşaat sektöründe güvenilir ve modern teknikleri kullanan, alanında uzman, kalitesini sürekli yükselten ve müşterilerinin beklentilerini zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleştiren bir şirkettir.

ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi, bilgi ve tecrübesinin yardımıyla kalitesinden ödün vermeden ve çevreyi ve enerjiyi koruyarak en önemli projeleri üstlenir.

Vizyonumuz; 
ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi dünyanın kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanma ve insan hayatını kolaylaştıran eserleri tasarlama ve uygulama ve çevreden zevk alma ve gelecek nesiller tarafından beğenilme yeteneğine sahiptir ve çok yakında diğer şirketler arasında en çok tercih edilen şirket haline gelecektir.


ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret A.Ş.
Güneş Caddesi No:31 Kavaklıdere 06690 Ankara Tel: (312) 468 79 60 (4 Hat) Fax: (312) 468 93 41 info@ua.com.tr Kep:akpinar@hs01.kep.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2024